Chociaż nic jeśli chodzi o przyjęcia weselne w tym roku nie jest na 100% pewne, to jednak są rzeczy, jakich nie można podważyć. Obecna sytuacja jest napięta, dużo par młodych cały czas nie wie, czy ich wesela się odbędą, jednakże nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że to jeden z najistotniejszych dni w ich życiu. To dzień, którego zorganizowanie wymaga nie tylko bardzo dużo gotówki, lecz przede wszystkim zabiera dużo czasu.

 

Młoda Para musi zadbać o wszystko, o dosłownie każdy szczegół; na pewno muszą również zatroszczyć się o rzeczy większe i ważne, jak na przykład filmowanie całej uroczystości i menu przyjęcia. Filmowanie przyjęcia weselnego to wcale nie jest taka prosta sprawa, jak czasami nam się wydaje. W bardzo wielu przypadkach odszukanie fachowego kamerzysty to kwestia paru miesięcy poszukiwań. Więc nie bądźmy zdziwieni, że zaręczeni, którzy chcą wziąć ślub w tym roku, panikują. Poświęcili tak wiele czasu na przygotowania, szukali odpowiedniego fotografa i sali weselnej, a teraz… Teraz w wielkim napięciu muszą oczekiwać na decyzję, czy w ogóle jeszcze w tym roku powiedzą sobie “tak”. Wszystko wskazuje na to, iż przyjęcia weselne mogą się odbywać ale z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

 

W istocie, wesela w tym roku muszą wyglądać odrobinę inaczej, niż w latach poprzednich, a wszystko to ma szansę być zapisane na nagraniach z tych pięknych wydarzeń. Całkiem możliwe, że kiedyś nagrania z wesel w 2020 roku, będą miały nie tylko i wyłącznie wartość sentymentalną dla małżonków, lecz również będą wartością historyczną.

 

Autor: filmowanie Jawor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *