Masz w swoim domu duże okna? Chcesz odsłonić się przed promieniami słonecznymi i oprócz tego mieć dobrze dobrane żaluzje do fasady? W chwili obecnej to wszystko gwarantują nietypowe i niezwykle modne rolety a także żaluzje. By zabezpieczyć mieszkanie potrzebujemy niedużo, ale należy zainwestować w rolety fasadowe.

 

W trosce o nasze rodziny oraz bezpieczeństwo domowników zostały zaprojektowane rolety oraz żaluzje fasadowe w ciekawych kolorach oraz wymiarach. Dopasowywane są one do wymiarów drzwi tarasowych jak również balkonowych a także okien. Nowoczesne wydanie w zabezpieczeniu okien naszych domów i mieszkań przed włamaniami a ponadto osłonięciem się przed promieniowaniem UV. Teraz możesz poczuć się intymnie, mając możliwość ustawienia żaluzji na rodzaj dzień/noc, wtedy wpuszczane jest częściowo dzienne światło, a częściowo wnętrze jest zasłonięte. Rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne mogą zasłonić nasze okno, a rolety fasadowe to typ zewnętrznych rolet, jakie są odporne na różne a także zmienne warunki atmosferyczne. W dodatku można dobrać je pod kolor tynku domu albo bloku, w którym mieszkamy, utrzymując wyjątkowy wygląd.

 

Rolety są wytwarzane z różnych tworzyw, od PCV po drewniane, jakie wytrzymują na długie lata. Mogą być otwierane automatycznie przy pomocy pilota lub mogą być otwierane zdalnie, za pomocą programów zainstalowanych w telefonie. W katalogu produktów sklepów są dostępne też klasyczne żaluzje a także rolety, jakie otwiera się ręcznie, mechanicznie. Żaluzje można otwierać do połowy okna, zablokować, by małe dzieci nie dosięgnęły mechanizmu. Świetnie nadają się do domów rodzinnych oraz pokoi małych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *