Okazji do kupienia upominków jest dużo. Imieniny, urodziny, święta, wszystkie mniejsze czy większe imprezy okolicznościowe, istotne wydarzenia w życiu innej osoby, śluby, zdobyte sukcesy…

 

Można tak podawać bez końca. Upominki możemy też dawać bez jakiejkolwiek okazji oraz przesłanki. Tak po prostu, bez powodu, dla czyjejś przyjemności. Z sympatii albo innych pozytywnych uczuć i emocji. Ażeby jednak tym faktem sprawić ogromny uśmiech na buzi drugiego człowieka i sprawić radość, należy pomyśleć co faktycznie może przynieść mu wielką frajdę. Dobrze jest przeanalizować jaki upominek będzie tym najlepszym. Co ten ktoś kocha, jakie są jego hobby i zainteresowania, o czym właściwie marzy a także śni. Możliwe, że poprzeczka będzie postawiona bardzo wysoko pod kątem naszych finansów, natomiast nie za każdym razem musi być powiązane z jakimiś dużymi wydatkami. Niekiedy prezent marzeń leży w pobliżu portfela. Zależnie od okazji, zwłaszcza liczy się pamięć, gest a także nasze całkowite zaangażowanie w wymyślenie czegoś wystrzałowego. Poszukajmy najlepszych inspiracji w pamięci, warto również skorzystać z zasobów sieci, może nawet podpytać osób z najbliższego otoczenia.

 

Totalna burza mózgów z pewnością może być przydatna i wyjątkowo owocna w rezultaty. Po prostu zadajmy sobie odrobinę wysiłku, żeby zrobić przyjemność komuś bliskiemu. Wystarczy nieco fantazji, a uczynimy, iż pomysł na prezent wpadnie w końcu. Czy już Ci coś świta? Czy wyobrażacie sobie radość na buźce jednostki, która otrzyma od was super ekstra prezent?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *