Masz jedno nieodebrane połączenie, lecz nie wiesz, kto dzwonił? Pokazuje tobie numer komórki, lecz nie masz pojęcia kto to więc boisz się odebrać? Sprawdź co to za numer i miej gwarancję, iż nie jest to niechciany telemarketer. Ciągłe telefony od telemarketerów. Coraz częściej może się tak wydarzyć, że osobisty numer telefonu dostanie się w niewłaściwe ręce. Nie brak jest korporacji, które zarabiają na udostępnianiu numerów telefonów różnym podmiotom.

 

Właściwie każdy spotkał się chociaż raz w życiu, z tym że miał telefon, nie miał pojęcia czyj to numer ale odebrał. Później okazało się, że dzwonił do nas telemarketer , który proponował kupienie zestawu naczyń albo usługi inwestycyjne. Można też nie odbierać połączeń z numerów, których nie znamy, lecz ta droga ma możliwość przyczynić się do tego, iż przez przypadek nie odbierzemy jakiegoś ważnego połączenia. Plaga denerwujących połączeń. Prawie każdy, kto ma telefon, a w naszych czasach taki aparat ma niemalże każdy z nas, jest wystawiony na denerwujące telefony. Telemarketerzy potrafią dzwonić po kilka razy dziennie – do skutku, aż się dodzwonią. Czasami ktoś nie zdąży odebrać połączenia i wtedy usiłuje oddzwonić na dany numer lecz okazuje się, iż bywa to niemożliwe. Wtedy mamy możliwość podejrzewać, że takie połączenie było wykonywane poprzez automat.

 

Czy jesteśmy w stanie się przed takimi telefonami uchronić? Najprostszy sposób to zablokowanie telefonu, który cały czas wydzwania. Jednakże nim się to uczyni, to należy zweryfikować, czy to na pewno telemarketer. Jest możliwość numery telefonów wyszukać na specjalnych wortalach, na jakich użytkownicy publikują opinie dotyczące niechcianych połączeń.

Autor: kto-dzwonil.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *