Z biegiem lat nasza skóra wiotczeje i pojawiają się na niej zmarszczki. Nie jest to jednak katastrofa! Branża medycyny estetycznej ma dużo do zaoferowania. Znane wam wcześniej zabiegi, tj. lifting skóry, wykonywane są są coraz bardziej profesjonalnie. Czy opłaca się na nie zdecydować i co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu?

Znane są 2 rodzaje liftingu – inwazyjny, czyli wykonany przez lekarza chirurga przy pomocy skalpela a ponadto lifting nieinwazyjny, wykonywany z pomocą specjalistycznego urządzenia. Z drugiego liftingu może korzystać niemal każdy. Powinno się jednak pamiętać, iż 1szy krok ku bezpieczeństwu to klinika medycyny estetycznej Lublin wybrana z roztropnością oraz dużą ostrożnością.

Lifting kojarzy nam się z dość drogim rodzajem zabiegu. Tak naprawdę nie musi tak być. Po odłożeniu pieniędzy lub znalezieniu dobrej obniżki cen w klinice oferującej zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, lifting całej twarzy może zamknąć się już w trzech tysiącach zł.

A jak długo rezultat tego zabiegu, w jaki zainwestowaliśmy będzie się utrzymywał na naszej twarzy? W przypadku liftingu nieinwazyjnego efekt pojawia się dopiero po 3 miesiącach i zachowuje się przez rok. W przypadku chirurgicznego liftingu rezultatem będziemy mogli cieszyć się już na zawsze – nie jesteśmy zmuszeni ponownie go robić. Jak widać, medycyna estetyczna, a więc także zabieg liftingu, nie muszą wcale wiązać się z kosmicznymi wydatkami, ani być przyczyną pogorszenia zdrowia czy skutkami ubocznymi. Dobrze jednakże podejść do tego tematu zachowując zdrowy rozsądek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *