Kopia zdjęć android, to serwis tworzenia kopii zapasowej filmów oraz zdjęć, które są zapisywane w bibliotece Zdjęć Google.

Wykonanie kopii zapasowej jest fantastyczną funkcją sprzętów, dlatego że pozwala na bezpieczne przechowywanie plików.

W celu stworzenia kopii trzeba uruchomić aplikację na urządzeniu. Później należy się zalogować na konto Google, wcisnąć przycisk Menu, wybrać ustawienia, przejść do działu “kopia zapasowa i synchronizacja” i uruchomić bądź wyłączyć kopię zapasową i synchronizację.

Istnieje wybór ustawień zapasowych kopii, na przykład:
– transformacja jakości zdjęć,
– utworzenie kopii zapasowej przy użyciu danych mobilnych,
– stworzenie kopii katalogów,
– wybieranie konta Google, na jakim będą trzymane kopie zapasowe zdjęć oraz innych pliczków.

Jest także możność sprawdzenia stanu zapasowej kopii. Aby sprawdzić stan kopii powinno się uruchomić aplikację “Zdjęcia Google” i przejrzeć informacje wyświetlane w górnej części ekranu.

W zamiarze sprawdzenia, czy wybrane zdjęcie już ma kopię zapasową, trzeba wybrać zdjęcie i zobaczyć, czy wyświetla się wiadomość o możności stworzenia zapasowej kopii. Jeśli takowa informacja się nie wyświetla, tzn., że dane zdjęcie było już wysłane do kopii zapasowej.

Za sprawą kopii zapasowej da się przywrócić ustawienia i dane na inny aparat z Androidem. Przywracanie plików oraz innych danych, przez tą funkcję, pełni dużą wygodę dla konsumentów.

Źródło: kopia zapasowa zdjęć android

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *