Znacznie więcej ludzi postanawia stworzyć swoją firmę. Działają to z przeróżnych powodów, lecz najczęstszym impulsem jest zamiar zarabiania na siebie. Nie licząc odpowiedniego pomysłu i biznesplanu, trzeba też dobrze przewodzić swoją firmą. Dla osób, które poprzednio nie miały z tym do czynienia jest to niemałe zadanie. Na szczęście z pomocą przybywa firma Comarch SA i jej program ERP.
Firma Comarch SA z siedzibą w Krakowie została założona w 1993 roku i stwarza oprogramowanie do kierowania spółką. Z oprogramowania tej korporacji korzysta znacząca ilość małych oraz średnich przedsiębiorstw na świecie. Najpopularniejszym układem jest system Comarch ERP, który tworzy się z kliku modułów i jest najbardziej instynktowny w obsługiwaniu. Możemy znaleźć w nim sektory: serwis, księga handlowa, e-sklep, handel, faktury, księga podatkowa, detal, kadry i płace, środki trwałe, kasa/bank, e-pracownik, pulpit menadżera, obieg dokumentów, CRM, analizy business inteligence.
Jeśli własna firma oczekuje nietypowego podejścia należałoby zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Polecany jest on przede wszystkim dla agencji o nadzwyczaj rozproszonej strukturze, posiadającej placówki za granicą, dla spółek holdingowych rozporządzających grupą firm. W oprogramowaniu stworzona jest wyjątkowa platforma, za sprawą której damy radę zautomatyzować prozaiczne rzeczy oraz postanawiać w oparciu o analizy i prognozy. Za pomocą tego można skupić się na najbardziej ważnych rzeczach, nie zamartwiając się o procesy, które by się powtarzały.
Firma Comarch SA zrobiła również lojalnościowy program. Łączy on przedsiębiorstwa, które wspomagają stosować w praktyce program oraz gwarantują informatyczne zaplecze dla nowych nabywców. Aktualnie ponad dziewięćset firm w Polsce jest partnerem. Spółka Comarch SA w ramach programu oferuje nade wszystko zawodowe oraz merytoryczne ćwiczenia dla swych partnerów. Wspomaga dojść do kolejnych klientów oraz deleguje tak zwanego opiekuna, który pomoże się zapoznać z przebiegiem wcielania oprogramowania.
Kompix to agencja z Koszalina zaistniała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym roku, a od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego jest wspólnikiem Comarch. Specjalizuje się ona instalowaniem programu u kolejnych klientów oraz zapewnia zaplecze informatyczne pożądane do wykonania systemu. Oferuje kompleksową analizę potrzeb oraz zasobów użytkownika, a potem dostarcza pożądane wyposażenie między innymi strukturalne okablowanie, serwery, stacje robocze, drukarki, terminale, urządzenia fiskalne, sprzęt telekomunikacyjny. Na dodatek użytkownik może spodziewać się sporej ilości usług IT i stałej obsługi informatycznej. Klient wybierając firmę Kompix zyskuje techniczny serwis, gwarantowany czas odpowiedzi na zgłaszane problemy, dzisiejszą obsługę zdalną, kurs wykonawców z obsługi oprogramowania oraz krocie innych rzeczy.
Porządne zarządzanie korporacją to klucz do powodzenia. Warto więc oddać czas na sprawdzenie oferty Dative i wyznaczenie dla siebie najbardziej korzystnego wariantu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *