Nasze medyczne centrum CMP bardzo szybko osiągnęło dużą renomę pośród klientów. Gwarantuje ono swoim pacjentom niezwykle wysoki komfort a oprócz tego swobodę. Każdy pacjent może w sposób indywidualny wybrać dla siebie stosowną formę korzystania z medycznej pomocy. Jest to niewątpliwie sporym plusem tejże propozycji. Co mamy do wyboru?

Jednorazowa płatność

Na witrynie internetowej www naszego centrum umieszczony jest szczegółowy cennik usług. Pacjent może korzystać z opcji płatności jednorazowej. Tego typu płatność polega na opłaceniu wykonanej usługi bezpośrednio po wizycie. To bardzo dobra opcja dla osób, które chcą zmniejszyć formalności. Możemy skorzystać z usług medycznych CMP wówczas, gdy mamy tylko taką potrzebę. Nie łączy nas żadna umowa.

Płatność abonamentowa

Nasze medyczne centrum proponuje Państwu też system abonamentowy. Na czym właściwie tego typu system polega? Każda osoba może wybrać odpowiedni pakiet dla siebie, swoich najbliższych, a także swojej kadry. Nasza oferta jest aż tak kompleksowa, iż każdy pacjent będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Bardzo dużym wyróżnikiem jest minimalizacja cen. A dodatkowo można liczyć na doskonałe dostosowanie propozycji do rzeczywistych potrzeb. W sytuacji, jakiegokolwiek kłopotu można korzystać z wsparcia doświadczonego profesjonalisty. W profesjonalny sposób zdoła pomóc on nam wyselekcjonować właściwy pakiet usług medycznych.

POZ (Narodowy Fundusz Zdrowia)

W naszym centrum mamy możliwość zapisać się na wizytę lekarską do lekarza ogólne zupełnie za darmo (w ramach NFZ). Mając ubezpieczenie przysługuje każdemu z nas darmowa podstawowa opieka zdrowotna. Oznacza to, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów na przykład w sytuacji przeprowadzania wszelkich badań laboratoryjnych.

Autor: CMP MED

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *