Jesień na stałe ugościła się w Polsce, ze względu na to zmiana ciuchów na chroniące prze zimnem jest niezbędna. Jak dać sobie radę z zmienną pogodą i wyglądać wyśmienicie? Ładna odzież powinna też być użytkowa. Nr. 1 jest płaszcz w barwie piaskowej. Może być ubierany nawet większy, poprzez to wygląda bardziej oryginalnie.

Czarne botki pasują niemalże do wszystkich kreacji, dzięki podwyższeniu wyszczuplają naszą figurę. Jeżeli już jesienna pogoda jest wyjątkowo piękna oraz przyjemna, możemy sobie pozwolić na jasne tenisówki lub sportowe buty. W każdej chwili wyglądają dobrze oraz przywodzą na myśl wygląd z lat 90. Każda dziewczyna musi posiadać w własnej szafie małą czarną. Wygląd musi być dostosowany do naszych preferencji. Rozkloszowana od bioder, jeśli posiadamy szersze biodra. Przylegająca, jeśli posiadamy doskonale proporcjonalną figurę. Koronki dodać mogą odrobinę wariacji. Czarną kreację można łączyć z kolorowymi dodatkami lub z ciemnymi obcasami dla większego efektu. Spodnie typu boyfriend są na czasie już od paru lat. Możemy je nosić we wszystkie pory roku, łączyć tak z obcasami jak i z jasnymi tenisówkami.

Szaleństwa dodadzą dziury na nogawce, zimą pod spód mamy możliwość wkładać pończochy. Nowoczesne torby to tak te niezwykle malutkie, jak również te olbrzymie. Torebki wizytowe potrafią być bogato zdobione, a ogromne torebki zdają egzamin w kreacjach do pracy. Ostatnimi czasy zwraca się także dużą uwagę na wygodę. Jeśli uprawiamy dużo sportu, będziemy mogli wyposażyć się w nerkę – to nieduża saszetka do noszenia w talii. Mieści w sobie niezbędne przedmioty i będziemy mogli mieć pewność, że nic z niej nie wypadnie.

Autor: modna odzież

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *